YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82513
Wszystkie wizyty: 404637
Odsłon dzisiaj: 1371
Liczba odsłon: 2055660

Konkurs informatyczny

W dniu 8 czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole konkurs informatyczny, w którym wzięło udział 20 uczniów z klas pierwszych. Konkurs zorganizował p. Stanisław Podpora we współpracy ze wszystkimi nauczycielami przedmiotów informatycznych. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania testowe dotyczące wiedzy z zakresu przedmiotu informatyka.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I  miejsce – Wojtek Dźwigulski I TI

II miejsce – Dziupińska Patrycja I TE i ex aequo Mikołaj Frączyk I TI

III miejsce – Grzybkowska Ewelina I TI
 

Gratulujemy wyników i zapraszamy w przyszłym roku!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony