YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82512
Wszystkie wizyty: 404636
Odsłon dzisiaj: 1367
Liczba odsłon: 2055656

Czytajmy razem!

Nasza szkoła już po raz trzeci włączyła się do ogólnopolskiej akcji  „Jak nie czytam, jak czytam”. Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa poprzez różne, atrakcyjne formy wspólnego spędzania czasu z książką w ręku. Nauczyciele bibliotekarze we współpracy z polonistami i innymi nauczycielami przekonałi młodzież, że lekcje poświęcone literaturze nie muszą być prowadzone w sposób tradycyjny (w sali) i że przyjemnie jest oddać się lekturze na łonie natury.

Podczas niektórych zajęć poczuliśmy się jak małe dzieci, którym pani czyta na głos bajki. To było miłe skojarzenie z latami dzieciństwa … 

Przy okazji zachęcamy wszystkich do spędzenia wakacyjnego odpoczynku z ulubioną lekturą. Mamy nadzieję, że w następnych latach do akcji włączy się jeszcze więcej uczniów i nauczycieli, a także rodziców.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony