Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Już są! Nadeszły! Długo oczekiwane i upragnione – wakacje!!! W dniu 22 czerwca 2018r. uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018 i rozpoczęliśmy czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Na uroczystości byli obecni goście: Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego Pan Ireneusz Gumowski, Prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach Pan Stanisław Kośla. 

Pani dyrektor Iwona Matysiak serdecznie powitała gości, uczniów, nauczycieli oraz obecnych rodziców. Wyraziła wdzięczność za całoroczną, rzetelną i efektywną pracę, która przyniosła oczekiwane rezultaty, dając satysfakcję z osiągnięć i poczucie spełnienia zamierzeń stawianych sobie na początku roku szkolnego.

Pan wicestarosta wręczył najlepszym uczennicom technikum i zasadniczej szkoły zawodowej nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego, otrzymała ją Klaudia Burska z klasy I TE i Alekandra Kopeć z kl. II B. Pan wicestarosta pogratulował wspaniałych wyników i życzył udanych wakacji.

Prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach pan Stanisław Kośla podziękował wszystkim krwiodawcom za aktywny udział w akcjach krwiodawstwa.

Następnie Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy włożyli wyjątkowo dużo pracy, aby osiągnąć wspaniałe wyniki w nauce. Po wręczeniu nagród Pani dyrektor Iwona Matysiak podziękowała nauczycielom za całoroczny trud i wysiłek, życząc aby nadchodzący czas urlopów był czasem spokoju i odpoczynku.

Uczniom złożyła życzenia: udanych, bezpiecznych wakacji, pięknej, słonecznej pogody, radosnych przygód i szczęśliwego powrotu do szkoły po wakacjach.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony