YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116310
Wszystkie wizyty: 438434
Odsłon dzisiaj: 3457
Liczba odsłon: 2211765

Pożegnanie absolwentów klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W dniu 22 czerwca br. pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości oprócz absolwentów uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoły. Miło było nam gościć Pana Wicestarostę Powiatu Białobrzeskiego Ireneusza Gumowskiego, Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Pana Zbigniewa Sobczaka oraz Panią Wiesławę Szostek, wieloletnią dyrektor szkoły.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak złożyła wszystkim uczniom gratulacje oraz serdeczne życzenia sukcesów i wszelkiej pomyślności. W asyście wychowawców: Pani Elizy Puc, Pani Małgorzaty Nowak, Pana Jacka Reczko i Pana Bogdana Kamińskiego, wręczyła trzecioklasistom nagrody za dobre wyniki w nauce oraz świadectwa ukończenia szkoły.

Absolwenci klas zawodowych gorąco podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za opiekę, wsparcie i pomoc w zdobywaniu wiedzy potrzebnej do wykonywania wybranego zawodu. Od swoich młodszych kolegów usłyszeli życzenia odwagi, wytrwałości i pogody ducha. Wszyscy dołączamy się do życzeń i gratulujemy ukończenia szkoły życząc dalszych sukcesów w życiu!


 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony