YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116310
Wszystkie wizyty: 438434
Odsłon dzisiaj: 3455
Liczba odsłon: 2211763

Rok szkolny 2018/2019 uroczyście rozpoczęty!

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, rodzica i nauczyciela. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, złożenia meldunku przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Kamilę Paciorek z klasy IV TŻI, odśpiewania hymnu państwowego i złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą Patrona szkoły- Stanisława Staszica.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak serdecznie powitała wszystkich przybyłych na uroczystość; zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników oraz uczniów, zwłaszcza tych rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Ważnym elementem uroczystości było wręczenie przez Prezesa PCK Pana Stanisława Koślę nauczycielce naszej szkoły – Pani Marlenie Stolarczyk medalu PCK za zasługi dla honorowego krwiodawstwa. Wyróżnienie z rąk Prezesa WOPR Białobrzegi – Pana Tomasza Tomczyńskiego otrzymał uczeń naszej szkoły - Dawid Kwiatkowski, który w czasie wakacji uratował nad rzeką Pilicą pięć tonących osób. List gratulacyjny za odważną postawę Dawida otrzymała także Pani Dyrektor Iwona Matysiak. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że wśród nas są tacy bohaterowie.

Z rąk Pani dyrektor uczniowie wyróżniający się w nauce, spośród uczniów przebywający w czasie wakacji na praktykach zawodowych, otrzymali świadectwa i nagrody.

Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną nowe wyzwania, których realizacja pozwoli na wszechstronny rozwój. Dołożymy wszelkich starań, by  kształtować w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, a w sercach pogłębiać uczucia patriotyczne.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić! (Menander) 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony