Hotel Anders – praktyki zawodowe

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku dla uczniów naszej szkoły, ale także okres doskonalenia umiejętności w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych i technik hotelarstwa. Uczniowie klas drugich i trzecich odbywali miesięczną praktykę zawodową w czterogwiazdkowym hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Pracowali na różnych stanowiskach doskonaląc nabyte umiejętności.

Nasi uczniowie dostrzegli możliwości zastosowania swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Z zaangażowaniem wypełniali powierzone zadania. Praktyki zawodowe to również czas integracji, nowych doświadczeń, a także umiejętność pracy w zespole, która była mocną stroną całej grupy. W czasie wolnym od zajęć młodzież wypoczywała, pływała w basenie hotelowym, grała w kręgle, korzystała z hotelowej siłowni oraz zwiedzała piękne okolice pod czujnym okiem opiekunów – nauczycieli naszej szkoły.

Był to wspaniały czas, bogaty w niezapomniane doświadczenia, a nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań i robią to z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem. Część uczniów mogłaby rozpocząć pracę w hotelu wg kierownictwa od zaraz. Cieszy nas to ,że młodzież okazała się być bardzo dobrze przygotowana do zawodu.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony