YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115505
Wszystkie wizyty: 437629
Odsłon dzisiaj: 808
Liczba odsłon: 2206193

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days

W piątek 21 września grupa uczniów klas innowacyjnych wraz z opiekunami  Panią Alicją Reczko i Panią Karoliną Malinowską uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days. Na uczniów czekało wiele atrakcji m.in.: pokaz makijażu Mistrzyni Świata Wioletty Wypijewskiej, stylizacja włosów, badanie skóry głowy oraz zabiegi kosmetyczne, z których to chętnie korzystali. Ponadto Targi były świetną okazją do zamienienia kilku słów i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze znanymi osobami ze świata kosmetyki i fryzjerstwa, np. youtuberka Vanessa Wilczewska, Kajetan Góra oraz duet Wierzbicki i Szmidt.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony