Spotkanie z Rodzicami

W poniedziałek 24 września 2018 roku pierwszy raz w tym roku szkolnym przybyli na spotkanie, z Dyrekcja i Nauczycielami, Rodzice uczniów. Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Iwona Matysiak, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych, a szczególnie rodziców uczniów, którzy dopiero rozpoczęli naukę  w naszej szkole. Po spotkaniu z Panią Dyrektor, gdzie rodzice zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego 2018/2019, odbyły się zebrania z wychowawcami poszczególnych klas.

Cieszy nas fakt, że Rodzice chętnie biorą udział w takich formach informacyjnych i tym samym namawiamy do systematycznych kontaktów z nauczycielami oraz dyrekcją naszej szkoły. Życzymy wszystkim, aby współpraca w bieżącym roku szkolnym układała się pomyślnie.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony