Program Stypendialny „Koniczyna”

"Koalicja dla Młodych" ogłasza II edycję  Programu Stypendialnego „Koniczyna”. Program przeznaczony jest dla uzdolnionych uczniów między 12 a 19 rokiem życia, którzy uczęszczają do szkół na terenie powiatu białobrzeskiego. Stypendium przeznaczone jest dla osób, które posiadają pasje i chcą je rozwijać, jednak brakuje im środków by opłacić zajęcia dodatkowe, czy też zakupić pomoce dydaktyczne. Aby uczeń mógł zgłosić swoją kandydaturę do Stypendium musi wypełnić wniosek, który dostępny jest wraz z regulaminem w załączniku.

Wnioski przyjmowane są siedzibie Fundacji w Białobrzegach, przy ul. Reymonta 11/6, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00  do 8 października 2018 r.

Dodatkowych informacji udzielają:

Beata Waszkowska
e-mail: 
beata.koalicja@gmail.com
tel.: 600 408 086

Dawid Nowak:
e-mail: 
dawid.koalicja@gmail.com
tel.: 795 946 834

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony