XI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Już po raz kolejny uczniowie Technikum Logistycznego wystartowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. W czwartek, 4 października odbył się I etap już XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania. Wzięło w niej udział 16 uczniów naszej szkoły z klas trzecich i czwartych Technikum Logistycznego. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru złożonego z 25 pytań z zakresu podstaw logistyki, zapasów i magazynowania oraz transportu i spedycji. Zawody I stopnia odbywają się równocześnie we wszystkich szkołach, które zgłosiły chęć uczestnictwa w terminie ustalanym przez Komitet Główny w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Celem Olimpiady jest rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką zagadnień logistycznych i upowszechniania nowoczesnej wiedzy z tego zakresu.

Na laureatów czekają m.in. nagrody rzeczowe, zwolnienie ze zdawania egzaminu zawodowego oraz bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki.

Czy uda się awansować naszym uczniom do kolejnego etapu? – Trzymamy kciuki.:)

Na wyniki, które zostaną ogłoszone 27 października 2018 roku czekamy z niecierpliwością i życzymy naszym uczniom zajęcia wysokich miejsc oraz zakwalifikowania się do kolejnych etapów. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony