GEOTYDA 2018

4 października br. w Czernej odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski – Geotyda. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. IV TLw: Bartosz Brzeziński, Kamil Molak, Norbert Ogorzałek i Mateusz Rembisz. Turniej odbywał się na trasie: Pustynia Błędowska a pięknie położony Klasztor Karmelitów Bosych w Czernej. Dystans 31km zawodnicy pokonali w czasie ok. 7 godzin. W bardzo trudnym terenie nasza drużyna wywalczyła II MIEJSCE, przegrywając o 8 minut ze zwycięzcami Mistrzostw Polski.  

Taka różnica to bardzo niewiele, biorąc pod uwagę,  że reprezentanci naszej szkoły przegrali z… tegorocznymi absolwentami naszej szkoły – Jankiem Babskim Adrianem Tkaczykiem, którzy również brali udział  w zawodach. Zatem zwycięstwo pozostało wśród naszej szkolnej społeczności!

Cieszy niezmiernie fakt, że nasi uczniowie z ogromną pasją realizują innowację edukacyjną- bezpieczeństwo narodowe i potrafią osiągać sukcesy w tej dziedzinie. Opiekunem młodzieży podczas zawodów, od pierwszej edycji jest Pan Jacek Reczko.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony