IV Powiatowa Gala Charytatywna – praktyczną nauką zawodu dla klas gastronomicznych i hotelarskich

W sobotę 27 października 2018 roku w hali sportowej w Białobrzegach odbyła się IV Powiatowa Gala Charytatywna. Tym razem zebrane fundusze mają zostać przeznaczone na wsparcie dzieci uzdolnionych artystycznie. Gwiazdą wieczoru była jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce – Anna Wyszkoni. W programie znalazł się również występ Piotra Bałtroczyka – znanego konferansjera i satyryka, degustacja tradycyjnych potraw kulinarnych oraz bal przy akompaniamencie zespołu GAMA DANCE. Przybyli goście mieli okazję wesprzeć szczytny cel podczas licytacji.

Za obsługę gości byli odpowiedzialni uczniowie klas gastronomicznych i hotelarskich.

Młodzież przygotowywała również przystawki zimne oraz bufet kawowy z deserami i owocami.

Uczniowie klas zawodowych pod opieką nauczycieli wsparli organizację gali charytatywnej w zakresie przygotowania przystawek zimnych i deserów, byli odpowiedzialni także za ekspedycję dań ciepłych z bufetów oraz obsługę gości.

Prace związane z przygotowaniem tej imprezy pozwoliły uczniom zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Mieli okazję wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce. Przygotowanie dań dla tak dużej liczby gości pozwoliło im poznać tajniki zawodu, jaki wybrali. Włożony trud w organizację przedsięwzięcia na pewno został doceniony przez przybyłych gości. 


 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony