Z POMOCĄ DLA MATEUSZKA – ZATRZYMAJ CIERPIENIE CHŁOPCA

Mateuszek to mały chłopiec, który ma dopiero 5 lat a już doświadczył ogromnego bólu i cierpienia. W zeszłym roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. To miał być kolejny zwyczajny dzień, ale jedno zdarzenie losowe, jeden niefortunny wypadek i ułamek kilku sekund zmieniły całkowicie życie małego chłopca. Wylał na siebie wrzącą wodę. Chłopczyk w momencie odczuł potężny ból i cierpienie nie do opisania. Jego skóra doznała ciężkiego poparzenia od szyi do kolan. Jako czterolatek przeszedł dwa przeszczepy skóry, niestety sytuacja jest nadal tragiczna. Ma tendencję do bliznowców, skóra go ogromnie swędzi i odczuwa bardzo silny ból.

 Dotychczasowe leczenie nie przynosi efektów. Jedyna szansa by chłopiec przestał cierpieć to kolejne przeszczepy skóry.

Do tej pory mama chłopca próbowała radzić sobie we własnym zakresie, ale miesięczne koszty wydawane na leczenie Mateusza są większe, niż jej możliwości finansowe.

Musimy znaleźć pomoc dla chłopca, aby jego dalsze życie przestało być cierpieniem!

Pomóż – wpłać dowolną kwotę – każda pomoc się liczy!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony