Wizyta w Przytulisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrzosowie

O tym, że podłość ludzka nie ma granic przekonali się uczniowie, którzy w dniu 8 listopada odwiedzili Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrzosowie. Pieskiem, który nas powitał był Strzała ocalony podczas interwencji. Strzała został przywiązany do drzewa,  następnie oddano do niego 22 celne strzały z wiatrówki. Na szczęście całkowite usunięcie śrutu powiodło się i Strzała wraca do zdrowia otoczony opieką wspaniałych kobiet prowadzących Przytulisko. Uczniowie mieli też  okazję pobawić się ze stałymi mieszkańcami Przytuliska – rodzinką yellowów, która miała pod opieką nowego lokatora – przezabawnego szczeniaka, który ujął wszystkich swoim temperamentem, chęcią do zabawy i apetytem.

Dziękujemy wszystkim za dostarczona karmę, którą przekazaliśmy dla piesków. Jednocześnie informujemy, że akcja zbiórki karmy trwa cały rok i można ją przynosić do p. Elizy Puc  ( sala nr 4) i p. Elwiry Wlazło (sala nr 1).

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony