Dzień szkoleniowy w ramach programu pilotażowego „Edukacja wojskowa”

Dzień 21 listopada 2018r. był dla uczniów klasy II i III TLw kolejnym już dniem szkoleniowym w 1 Ośrodku Radioelektronicznym w Grójcu w ramach programu pilotażowego „Edukacja wojskowa”. Na wstępie uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zasadami udzielania pierwszej pomocy, jak również wyposażeniem indywidualnym żołnierzy i zasadami udzielania pomocy żołnierzom  na polu walki. Następnie pod okiem instruktorów z jednostki szlifowali musztrę zespołową.

Po wykładzie teoretycznym na temat zasad poruszania się w ramach sekcji i plutonu w terenie oraz zasadami ochrony obiektów mieli możliwość pod okiem żołnierzy z jednostki praktycznie sprawdzić swoją wiedzę na ten temat na torze taktycznym.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony