Konkurs „Stanisław Staszic Patronem naszej szkoły” – rozstrzygnięty!

Zespół do spraw Patrona wyłonił laureatów konkursu na prezentację multimedialną o Stanisławie Staszicu. Spośród nadesłanych prezentacji komisja wyłoniła najlepsze. Najciekawsza pod względem wykonania oraz zawartości merytorycznej okazała się praca Weroniki Jankowskiej z klasy II TE, równie dobre były prace: Damiana Dawidowskiego z klasy II Tlp oraz Oliwii Wójcik z klasy II TI. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do oglądania prezentacji, które są dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce Patron Szkoły. Konkurs był formą upamiętnienia 263. rocznicy urodzin Stanisława Staszica przypadającej na dzień 6 listopada 2018 roku.

Prezentacja multimedialna Stanisław Staszic (1)

Prezentacja multimedialna Stanisław Staszic (2)

Prezentacja multimedialna Stanisław Staszic (3)

Stanisław Staszic (3)

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony