Miłe odwiedziny przedszkolaków

5 grudnia 2018 roku – w Dniu Wolontariusza do naszej szkoły liczną grupą przybyli podopieczni Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach. Dzieci przyszły do nas z Paniami wychowawczyniami i opiekunkami, byśmy wspólnie mogli świętować Dzień Wolontariusza. Spotkanie to nie było przypadkowe, gdyż od wielu lat Szkolne Koło Wolontariatu „Iskierki” współpracuje z białobrzeską placówką. Nasi Wolontariusze wielokrotnie pomagali opiekunom przedszkola w prowadzeniu imprez dla najmłodszych. Tym razem starsi uczniowie postanowili opowiedzieć przedszkolakom o pracy koła wolontariatu.

Przedszkolaki przybyły do nas z własnoręcznie wykonanymi upominkami, by podziękować wolontariuszom za pomoc. Zarówno mali, jaki i trochę starsi byli bardzo przejęci tą sytuacją, a my- ogromnie wzruszeni. Najmłodsi, w niemałą konsternację wprawili również Panią Dyrektor Iwonę Matysiak, której bardzo chcieli podziękować osobiście i… prawie 40 – osobową grupą udali się do gabinetu dyrektora! Dziękujemy za tak miłe spotkanie.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony