Nasza uczennica w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

7 grudnia 2018 r. Izabela Malczewska, uczennica klasy IV TLp, wzięła udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. II etap Olimpiady Logistycznej odbył się w wybranych szkołach w 13 okręgach  i przystąpiło do niego ponad 500 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Nasza uczennica II etap Olimpiady pisała w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu.

Etap okręgowy polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań.

Nagrody o które walczą uczniowie to m.in. darmowe studia I i II stopnia na WSL, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wyniki zostaną ogłoszone 21.12.2018 r.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony