YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82403
Wszystkie wizyty: 404527
Odsłon dzisiaj: 761
Liczba odsłon: 2055050

Ogólnopolski Konkurs „Liga Młodych Logistyków”

W dniu 13 grudnia 2018 r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Młodych Logistyków” zorganizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, a w naszej szkole przeprowadzony przez p. Katarzynę Gołębiowską i p. Artura Ośkę. To kolejny rok, w którym uczniowie klas logistycznych rywalizują w tym konkursie. W eliminacjach szkolnych wzięły udział dwa trzyosobowe zespoły z klas IVTLp i IVTLw. Etap szkolny konkursu przeprowadzony został w formie online i polegał na zespołowym rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru oraz zadań obliczeniowych. Czas pracy wynosił jedynie 30 minut. Rozwiązania będące wynikiem intensywnej pracy grupowej zawodników zostały przesłane do organizatora. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki eliminacji.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony