YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82517
Wszystkie wizyty: 404641
Odsłon dzisiaj: 1396
Liczba odsłon: 2055685

Dzień szkoleniowy w 1 Ośrodku Radioelektronicznym w Grójcu

Dzień 10.12.2018r. był dla uczniów klas mundurowych kolejnym dniem szkoleniowym w 1 Ośrodku Radioelektronicznym w Grójcu. Tym razem z uczniami klasy 2 TLw z pilotażowego programu „Edukacji Wojskowej”, jednostkę odwiedzili uczniowie klasy 1TLw programu „Bezpieczeństwo Narodowe”, dla których były to pierwsze odwiedziny w jednostce patronackiej. Uczniowie pomimo zimowej pogody czynnie uczestniczyli w szkoleniu na ośrodku treningowym z zakresu technik pokonywania terenu, działania taktycznego pojedynczego żołnierza oraz sekcji dwu i czteroosobowej.

Pierwsza klasa miała również możliwość zwiedzenia sali tradycji jednostki na której została zapoznana z historią i działalnością obecną 1 Ośrodka Grójeckiego. Pod okiem instruktorów z jednostki uczniowie ćwiczyli również musztrę zespołową, jak również zapoznali się z zasadami zachowania na strzelnicy bojowej, warunkami bezpieczeństwa, czy przyjmowaniu prawidłowej postawy strzeleckiej.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony