YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82527
Wszystkie wizyty: 404651
Odsłon dzisiaj: 1475
Liczba odsłon: 2055764

Konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny ”

W dniu 13 grudnia 2018 roku odbył się konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny ”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas hotelarskich i gastronomicznych. Wszystkie stoły były przepięknie udekorowane. Jury w składzie: pani dyrektor Iwona Matysiak, pani Katarzyna Gaczyńska, pani Katarzyna Socha, pan Michał Bęc, pan Karol Waszkiewicz oceniało wkład pracy uczestników, pomysł, estetykę wykonania, prezentację, ogólne wrażenie i wygląd uczniów. Po burzliwych obradach jury podjęło trudną decyzję, który ze stołów  zasługuje na miano najpiękniejszego:
I miejsce zespół z klasy II TŻH w składzie: Katarzyna Grotek,  Karolina Nagodzka, Patrycja Konrad, Sebastian Rotuski
II miejsce  zespół z klasy II TŻH w składzie: Karolina Borowiecka, Wiktoria Grabowska, Hubert Chyc, Iza Osowska, Julia Węgielska
III miejsce zespół z klasy III TŻH w składzie: Joanna Karolewska, Kinga Śmietanka, Izabela Siek, Natalia Zgiep

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony