YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66700
Wszystkie wizyty: 388824
Odsłon dzisiaj: 580
Liczba odsłon: 1975953

Konkurs ozdób bożonarodzeniowych

Przedświąteczna aura powoduje, że chętnie sięgamy do staropolskich tradycji, między innymi tych, związanych z własnoręcznym wykonaniem świątecznych ozdób. W tym roku Wolontariat „Iskierki” postanowił ogłosić konkurs na „Wyjątkową ozdobę bożonarodzeniową”. Uczniowie włożyli wiele pracy, by wykonać te najwspanialsze. Komisja w składzie: p. Anna Budner, p. Magdalena Marchewka i p. Katarzyna Kot miała bardzo trudne zadanie, ale ostatecznie zdecydowała o wyborze tych najpiękniejszych:

 I miejsce – Agnieszka Duch kl. 2TE
II miejsce – Aleksandra Zapartowicz – 2TLP
III miejsce – Cezary Starzyński  – kl. 2TŻH
Wyróżnienie: Klaudia Burska – kl. 2TE, Milena Mikulska – kl. 2TE

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy włożyli dużo pracy, by przygotować bożonarodzeniowe ozdoby.

Wszystkie wspaniałe ozdoby zostały przekazane na finał Szlachetnej Paczki – Rejon Białobrzeg, gdzie były formą podziękowania Darczyńcom.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony