YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66698
Wszystkie wizyty: 388822
Odsłon dzisiaj: 569
Liczba odsłon: 1975942

Zgrana klasa. Jak tworzyć dobry zespół klasowy? – warsztaty dla uczniów

W dniu 13 grudnia 2018 uczniowie klasy II B i I TLŻ uczestniczyli w warsztatach na temat „Zgrana klasa. Jak tworzyć dobry zespół klasowy?” poprowadzonych przez mgr Katarzynę Jaworską.  Zajęcia objęte były patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Podczas zajęć warsztatowych uczniowie dowiedzieli się, czym różni się grupa od zespołu, jak również odkryli swoje mocne strony, które prawdopodobnie determinują ich role w grupie.  Uczniowie dowiedzieli się jak stosować skuteczną komunikację oraz nauczyli się wytaczać cele wzmacniające współpracę. Zajęcia dodatkowo zintegrowały zespół klasowy oraz zbudowały „nawyk” pracy zespołowej.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony