YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66674
Wszystkie wizyty: 388798
Odsłon dzisiaj: 486
Liczba odsłon: 1975859

Konkurs świąteczny

Tradycyjnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs na najbardziej oryginalną kompozycję świąteczną, w dwóch kategoriach: stroik i kartka. Uczestnicy wykonali prace dowolną techniką. Konkurs rozstrzygnięto 14 grudnia 2018r. Komisja  po obejrzeniu prac  przyznała następujące miejsca: Stroik:  I miejsce – Paulina Smagowska, IV TŻH, II miejsce – Zuzanna Maliszewska, I TLw, III miejsce – Dominika Barszcz, I C, Wyróżnienie – Kamila Prasek, III B  Kartka: I miejsce –Zuzanna Maliszewska, I TLw, II miejsce –  Aleksandra Ziółek, I TEH, III miejsce – Adrian Sawicki, II TLw. Prace uczniów wykorzystano do wystroju świątecznego świetlicy szkolnej. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

                                    

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony