YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82527
Wszystkie wizyty: 404651
Odsłon dzisiaj: 1489
Liczba odsłon: 2055778

Spotkanie wigilijne

Magia Świąt Bożego Narodzenia udziela się wszystkim na kilka dni przed wieczorem wigilijnym. Zewsząd rozbrzmiewają świąteczne melodie, błyszczą bożonarodzeniowe dekoracje, czuć zapach wigilijnych potraw. W tradycję naszej szkoły wspaniale wpisuje się spotkanie wigilijne z udziałem zaproszonych gości, przyjaciół szkoły, pracowników oraz  uczniów klas maturalnych i klas kończących zasadniczą szkołę zawodową. Świadomi tego, że tajemnica tych wspaniałych świąt tkwi w stajence betlejemskiej pamiętajmy, że Boże Narodzenie to drugi człowiek, często ten zupełnie blisko nas. Nie okazując szacunku do siebie nawzajem, w pogoni za pozornie szczęśliwym życiem gubimy magię świąt! Niekiedy zadajemy słowem ból, którego nie da się ukoić cudownym prezentem pod pachnącą choinką. Zabiegamy o sprawy doczesne, zapominając o tym, czym naprawdę jest szczęście w życiu.

Uczniowie, którzy pod opieką nauczycieli przygotowali ten wspaniały wieczór wspomnień oraz Pani Dyrektor i obecni gości w słowach skierowanych do obecnych przekazali,  jakże ważne dla każdego z nas treści: zgoda i porozumienie wśród ludzi, szacunek i pamięć o najważniejszych wartościach. Wzruszająca atmosfera tego spotkania udzieliła się wszystkim przybyłym na wigilijne spotkanie.

Dziękujemy uczniom i pracownikom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wzruszającego wieczoru. Życzymy Wszystkim, aby czas świąt obfitował  w dobro i wspaniałe chwile spędzone w gronie najbliższych osób, a w Nowym 2019  Roku  każdy z nas mógł sobie przypomnieć swoją indywidualną definicję szczęśliwego życia.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony