YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82528
Wszystkie wizyty: 404652
Odsłon dzisiaj: 1495
Liczba odsłon: 2055784

Wyniki konkursu „CZY ZNAM CIĘ POLSKO?

W naszej szkole odbył się konkurs geograficzny „Czy znam Cię Polsko?” Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się znajomością środowiska przyrodniczego Polski. Przydatna okazała się wiedza na temat położenia, rzeźby terenu, rzek, jezior, gleb i obszarów chronionych w naszym kraju. Mistrzem wiedzy o Polsce został Jan Gagacki z klasy III TŻH. Drugie miejsce zajęła Angelika Okrój z klasy IV TEI, a trzecie miejsce Hubert Wesołowski z klasy IVTEI.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony