YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66699
Wszystkie wizyty: 388823
Odsłon dzisiaj: 571
Liczba odsłon: 1975944

Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej

Na przełomie listopada i grudnia odbywał się w naszej szkole Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej na najlepszą pracę graficzną. W tym roku należało zaprojektować kalendarz szkolny. Kalendarz mógł być w dowolnym formacie, ale musiał być związany ze szkołą np. wydarzenie szkolne, wycieczka szkolna itp. Ocenie podlegały: technika wykonania, umiejętność obsługi programów graficznych, dostosowanie narzędzi do uzyskanego efektu, zdolności graficzne, styl, estetyka i atrakcyjność przekazu informacji. I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy IITI Oliwia Wójcik. Gratulujemy.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony