YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66695
Wszystkie wizyty: 388819
Odsłon dzisiaj: 553
Liczba odsłon: 1975926

Wolontariusze ZSP ponownie w akcji WOŚP

Już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2019 roku odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem akcji w tym roku jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wzorem lat ubiegłych uczniowie ZSP w Białobrzegach aktywnie uczestniczą jako wolontariusze w zbiórce pieniężnej WOŚP na terenie powiatu białobrzeskiego. Pełni pozytywnej energii, z uśmiechem na ustach będą zachęcać do wsparcia Orkiestry. Nie straszna im nawet zima! Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej szlachetnej akcji.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony