Sprawdź, czy nie jesteś nosicielem HCV? Bezpłatne badanie

Od dnia 17 stycznia do czerwca w naszej szkole rusza kampania profilaktyczna  „Test na HCV – prosty krok do zdrowia!” w ramach, której każda osoba pełnoletnia będzie mogła wykonać test w kierunku HCV– wirusa wywołującego wirusowe zapalenie wątroby typu C. Badanie przebiega w szybki i bezbolesny sposób. Dwie krople krwi pobrane z palca wystarczą, aby test wskazał wynik już po 15 minutach. Diagnostyka WZW C jest prosta – test HCV można wykonać bezpłatnie w gabinecie pielęgniarki codziennie w godzinach 10.00 – 13.00. Zdiagnozować się może każda osoba która ukończyła 18 lat. Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby: pracowników szkoły, uczniów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych.


 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony