Najlepiej razem – śródroczne spotkanie z rodzicami

Dzień śródrocznego zebrania rodziców był – jak co roku – okazją do podsumowania naszej dotychczasowej nauki i innych form aktywności. W mroźny poranek 20 stycznia pani dyrektor Iwona Matysiak serdecznie powitała przybyłych rodziców, dziękując im za zainteresowanie pracą naszej placówki. Szczególnie miłym akcentem było wręczenie mamom i tatom najlepszych uczniów listów pochwalnych – mogą być dumni ze swoich pociech! Druga część spotkania należała już do nas – uczniów. Mieliśmy okazję pochwalić się swoimi pasjami, a także zagranicznymi podróżami i dodatkowymi zajęciami organizowanymi przez szkołę w ciągu minionego półrocza. Artyści z Koła Teatralnego w satyrycznej scence zajęli się problemem niechęci młodzieży do czytania. W żatrobliwy sposób pokazali, jak ważna w nauczaniu i wychowaniu jest współpraca rodziców, uczniów i nauczycieli.

Po zebraniu w sali gimnastycznej rodzice spotkali się z wychowawcami klas oraz z oczekującymi ich nauczycielami. Miłym dopełnieniem uroczystego dnia był też słodki poczęstunek przygotowany (tradycyjnie już) przez uczniów klas gastronomicznych. Na następne spotkanie zapraszamy naszych rodziców już w marcu!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony