Walentynki

14 lutego świętowaliśmy miłość, przyjaźń i wzajemną sympatię. Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował Walentynkową Fotobudkę. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli zrobić sobie szalone i kolorowe zdjęcia korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okazję gadżetów.  Podczas długiej przerwy trwały poszukiwania drugiej połowy serca. Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w tej zabawie i ponad 60 osób odnalazło drugą połowę serca. Było dużo emocji, pozytywnych wrażeń oraz uśmiechu.

Uczniowie zaakcentowali również swój strój czerwonym elementem i w ten sposób otrzymali walentynkową Niepytajkę.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia niektórych zdjęć.

Samorząd Uczniowski

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony