NAKRĘTKI ZBIERAMY – PIOTRKOWI POMAGAMY!

Piotr jest uczniem naszej szkoły. Ma autyzm i niedosłuch obustronny w stopniu znacznym. Bardzo lubi grać na keyboardzie, tworzyć filmiki na komputerze oraz uwielbia podróże. Jego największym marzeniem jest zwiedzenie Polski wzdłuż i wszerz oraz poznanie polskich miast. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek. Zebrane nakrętki zostaną przekazane Rodzicom Piotra, którzy uzyskane pieniądze przeznaczą na rehabilitację syna i spełnianie jego marzeń związanych z podróżami po Polsce.

 

Nakręćmy się na pomaganie!

Każda nakrętka jest ważna, dlatego nie wyrzucaj jej!

 

Na terenie naszej szkoły zostały umieszczone pojemniki na nakrętki. Prosimy o wrzucanie do nich nakrętek z opakowań po napojach, a nie wyrzucanie ich do kosza.

Wszystkie nakrętki zebrane w tym roku szkolnym w ramach akcji przeprowadzanej przez nauczyciela świetlicy p. Elżbietę Michalak zostaną również przekazane na rzecz Piotra.

  

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony