Spotkanie maturzystów z przedstawicielami Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu

W dniu 21 lutego 2019 r. odbyły się spotkania uczniów klas maturalnych z przedstawicielami Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Maturzyści zostali zapoznani z ofertą edukacyjną uczelni, obejrzeli prezentacją multimedialną, dzięki której uzyskali wszystkie niezbędne informacje o rekrutacji, kierunkach kształcenia, bazie dydaktycznej, programach w ramach wymiany zagranicznej. Uczniowie otrzymali foldery, a na specjalnie przygotowanym stoisku mogli zasięgnąć szczegółowych informacji od przedstawicieli uczelni. Z myślą o tegorocznych maturzystach i przyszłych kandydatach na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu przygotowała wyjątkowy konkurs, którego nagrodą główną jest wakacyjna wycieczka do Grecji z osobą towarzyszącą. Losowanie odbędzie się w dniu 23 marca 2019 w WSH.

Mocno trzymamy kciuki za naszych maturzystów, mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się do jednego z nich!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony