YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82517
Wszystkie wizyty: 404641
Odsłon dzisiaj: 1394
Liczba odsłon: 2055683

Konkurs Wiedzy Ogólnej

Jak nazywa się największy gad na Ziemi? Ile lat trwa kadencja prezesa NIK? Jaka jest forma 1osoby l. poj. czasu teraźniejszego czasownika „ssać”? – to tylko niektóre pytania, z którymi musieli uporać się uczestnicy kolejnej edycji Konkursu Wiedzy Ogólnej organizowanego w naszej szkole. 28 lutego br. do udziału w zmaganiach zgłosiło się 30 uczniów. Udowodnili oni, że interesują się różnymi dziedzinami nauki i potrafią wykazać się naprawdę rozległą wiedzą. Konkurs zorganizowała p. Elżbieta Michalak we współpracy z p. Anną Boczkowską. Składamy też podziękowania p. Wioletcie Ziemnickiej.

A oto laureaci:

I miejsce – Szczepan Biernacki z klasy 4 TLp

II miejsce – Marcin Nowak z klasy 4 TLw

III miejsce – Izabela Malczewska z klasy 4 TLp

Wyróżnienie – Maciej Sodoś z klasy 4 TEI

Gratulujemy imponującej wiedzy !!!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony