YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82508
Wszystkie wizyty: 404632
Odsłon dzisiaj: 1348
Liczba odsłon: 2055637

Konkurs „Wiedzy o Policji”

 

W dniu 27 lutego 2019r. po raz pierwszy w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Wiedzy o Policji”. Z zawiłościami aspektów prawnych obowiązującymi funkcjonariuszy policji zmagali się uczniowie klasy I TLŻ, II TLp, III TLp oraz IV TLp. Łącznie do konkursu przystąpiło 17 pasjonatów tej formacji mundurowej. Konkurs polegał na rozwiązaniu w czasie 20 minut, 20 pytań testowych z zakresu historii formacji i Ustawy o Policji. Zwycięzcą konkursu został Norbert Snopczyński z klasy IV TLp, a tuż za nim uplasowali się: Makowska Weronika z klasy III TLp oraz Szymański Mateusz i Ponikowski Daniel z klasy IV TLp. Bardzo blisko finalistów był także Dawid Pankowski z klasy I TLŻ.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony