YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83636
Wszystkie wizyty: 405760
Odsłon dzisiaj: 824
Liczba odsłon: 2060534

Uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Grabowska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe?”

26 lutego 2019r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 15 edycję Dnia Przedsiębiorczości, organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na Galę została zaproszona uczennica naszej Szkoły – Katarzyna Grabowska wraz z opiekunem p. Jolantą Bień. Podczas Gali nagrodzeni zostali uczniowie- laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe?”. Katarzyna Grabowska została laureatką Konkursu w kategorii praca pisemna. Zwycięzców Konkursu wyłonił Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości. Ocenie podlegała zgodność z tematyką Konkursu, wartość artystyczna pracy konkursowej, pomysłowość i kreatywność autora.

Kasi gratulujemy sukcesu, a wszystkich chętnych, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji Dnia Przedsiębiorczości zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

Szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości Jolanta Bień

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony