YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83644
Wszystkie wizyty: 405768
Odsłon dzisiaj: 859
Liczba odsłon: 2060569

Konkurs Wiedzy o Internecie

W dniu 28 lutego 2019r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Internecie zorganizowany z okazji ochodzonego w lutym Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum. Mieli oni za zadanie odpowiedzieć na 25 pytań testowych dotyczących sieci Internet, a w szczególności usług i aplikacji internetowych, technologii i serwisów internetowych, komunikacji oraz bezpieczeństwa sieciowego.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce: Michał Puchalski kl. II TI oraz ex aequo Dominik Frączyk kl. I TII

II miejsce: Bartek Rudecki kl. I TII

III miejsce: Jakub Traczyk kl. II TI

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do konkursu za rok!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony