YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83635
Wszystkie wizyty: 405759
Odsłon dzisiaj: 816
Liczba odsłon: 2060526

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Białobrzegach

3 marca 2019r. w Kościele pw. Świętej Trójcy w Białobrzegach odbyło się uroczyste nabożeństwo eucharystyczne z okazji NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Zgromadzeni mieszkańcy i przedstawiciele różnych organizacji, szkół oraz władz samorządowych modlili się w intencji Ojczyzny i żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Naszą szkołę, jak zawsze podczas tak ważnych uroczystości, reprezentował Poczet Sztandarowy wraz z Kompanią Honorową. Podczas mszy świętej głos zabrali znamienici goście: Poseł na Sejm – p. Dariusz Bąk oraz Starosta Białobrzeski – p. Sylwester Korgul. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się pod Głaz Pamięci, aby złożyć kwiaty i oddać cześć bohaterom.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony