YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7624
Wszystkie wizyty: 492496
Odsłon dzisiaj: 1595
Liczba odsłon: 2441837

Konkurs na kartkę z okazji Dnia Kobiet

W świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs na kartkę z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie mieli za zadanie zaprojektować ją dowolną techniką. W konkursie wzięło udział 9 uczniów. Rozstrzygnięcie nastąpiło 8 marca 2019r. Komisja po obejrzeniu prac postanowiła przyznać dwa pierwsze miejsca: Zuzannie Maliszewskiej z kl. I TLw oraz Adrianowi Sawickiemu z kl. II TLw. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Są to:

Karolina Lewicka , kl. II TE

Dominika Dyjas, kl. I B

Piotr Śliwiński, kl. I B

Edyta Korzeniowska, kl. I B

Aleksandra Czapska, kl. I TLŻ

Natalia Styczyńska, kl. III B

Patrycja Górniewska – kl. IV TŻH

Prace uczniów wyeksponowano w świetlicy szkolnej.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony