YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83650
Wszystkie wizyty: 405774
Odsłon dzisiaj: 885
Liczba odsłon: 2060595

XI Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych rozpoczęty!

Już po raz piąty reprezentacja Naszej szkoły uczestniczy w zmaganiach kwalifikacyjnych do finału Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych organizowanego przez Szkołę Policji w Pile. W tym roku eliminacje odbyły się w dniu 6 marca, w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Nasza drużyna w składzie: Lucyna Szczepańska z klasy II TLp oraz Daniel Ponikowski, Norbert Snopczyński i Mateusz Szymański z klasy IV TLp, ma dużą szansę zakwalifikowania się do 25 najlepszych zespołów w Polsce. Czy uczniowie ją wykorzystają? Dowiemy się w najbliższym czasie po otrzymaniu wyników eliminacji.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony