YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83649
Wszystkie wizyty: 405773
Odsłon dzisiaj: 881
Liczba odsłon: 2060591

„Być kobietą, być kobietą…”

Podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Kobiet, mogliśmy obejrzeć  specjalne wydanie Sprawy dla reportera z naszą szkolną Elą w roli głównej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wiadomości sportowe, które ukazały wybitne osiągnięcia kobiet w różnych dyscyplinach sportowych. W przerwie na reklamę mogliśmy potańczyć z naszymi najlepszymi tancerkami. Taneczne wibracje odczuwalne były nawet w najdalszych zakątkach szkoły. A po zjawiskowej  prognozie  pogody, nadszedł czas na wyjątkową piosenkę o kobietach, którą wykonali nasi najlepsi artyści.

Panowie złożyli wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia, a jednocześnie podziękowali za ich obecność i zapewnili, że na co dzień są w ich sercach i stale o nich myślą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony