YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 83635
Wszystkie wizyty: 405759
Odsłon dzisiaj: 819
Liczba odsłon: 2060529

MISJA MAŁGORZATA

W dniu 12 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne prowadzone przez streetworkerki związane z inicjatywą „Misja Małgorzata”. Idea tej akcji zrodziła się w ramach stuktury „Caritas” Archidiecezji Warszawskiej. Jej celem jest pomoc dziewczętom i kobietom, które z różnych przyczyn weszły na drogę prostytucji. Proceder ten stanowi poważny problem dla osoby, rodziny i całego społeczeństwa. Jednocześnie obniża się granica wieku nieletnich, którzy podejmują się świadczenia usług seksualnych w zamian za korzyści materialne. Młodzież uczestnicząca w warsztatach zapoznała się z tematyką obejmującą profilaktykę ryzykownych zachowań seksualnych oraz proceder handlu ludźmi.

 

             

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony