YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 80716
Wszystkie wizyty: 402840
Odsłon dzisiaj: 93
Liczba odsłon: 2043323

Szkolni Mistrzowie Ortografii

15 marca dwudziestodwuosobowa grupa zapaleńców z naszej szkoły ochoczo zmierzała przez bezdroża ortografii. Po manowcach oprowadzała ich pani Anna Boczkowska. Podyktowana przez nią historia o zabużańskim przesiedleńcu była nie najłatwiejsza, ale uczestnicy konkursu o Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii z temperamentem i pasją zapisywali opowieść. Ich sprzymierzeńcem i niezawodnym druhem okazały się opanowane do perfekcji zasady pisowni.

Historię swych ortograficznych sukcesów potomnym przekażą:

Łukasz Wojdalski z klasy I TII – I miejsce
Mateusz Koperski z klasy III TEI – II miejsce
Karolina Rosa z klasy III TŻH – III miejsce

          Gratulujemy zwycięzcom i składamy podziękowania paniom: Elżbiecie Michalak i Magdalenie Marchewce.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony