YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 117596
Wszystkie wizyty: 439720
Odsłon dzisiaj: 91
Liczba odsłon: 2217019

Konkurs wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego epoce – rozstrzygnięty!

19 marca 2019 roku odbył się konkurs dotyczący znajomości historii życia  i twórczości Patrona naszej szkoły. Ze zmaganiami w postaci testu na temat Wielkiego  Polaka i uczonego zmierzyło się 21 uczniów, którzy podołali temu niełatwemu zadaniu. Najlepsi okazali się:  

  I miejsce:    Karolina Nerlo – kl. I TEH
 II miejsce:   Olga Popis – kl. I TEH
III miejsce:  Jan Gagacki – kl. III TŻH
                       Dominika Kaźmierska – kl. I TEH

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zachęcamy także pozostałych uczniów naszej szkoły do zgłębiania wiedzy o Stanisławie Staszicu, gdyż z Jego dorobku można czerpać garściami, by budować lepszą przyszłość.

Konkurs przygotował i przeprowadził Zespół do spraw Patrona.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony