YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 114791
Wszystkie wizyty: 436915
Odsłon dzisiaj: 1664
Liczba odsłon: 2202884

Nominacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Radomiu

Udział naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim ma już wieloletnią tradycję. Każdego roku w  etapie szkolnym zostają wytypowani wykonawcy, którzy reprezentują szkołę w eliminacjach powiatowych. W tym roku odbyły się one 19 marca w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach. Z radością i satysfakcją informujemy, że nasz uczeń Łukasz Wojdalski otrzymał wyróżnienia, a 3 uczennice zostały zakwalifikowane do udziału w eliminacjach rejonowych, które odbędą się w Radomiu. Są to: Natalia Kopycka z klasy II TE, Izabela Osowska z klasy II TŻH i Natalia Wójcik z klasy III TŻI.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony