YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116454
Wszystkie wizyty: 438578
Odsłon dzisiaj: 4184
Liczba odsłon: 2212492

Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 20 marca 2019r. 29 uczniów naszej szkoły, z klasy II Technikum w zawodzie technik ekonomista, wzięło udział w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości”, organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z Kancelarią Prezydenta RP. Udział w programie polegał na odbyciu jednodniowej praktyki, w trakcie której uczniowie zapoznawali się z wybranymi stanowiskami pracy, zakresem obowiązków, poznawali obowiązujące zasady pracy, wykonywali zadania pod kierunkiem opiekunów- konsultantów.

Do „Dnia Przedsiębiorczości” włączyły się Starostwo Powiatowe w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach, Urząd Skarbowy w Białobrzegach, Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach, którym dziękujemy za zaangażowanie przy realizacji programu.

Dzięki realizacji tego programu uczniowie mogli zapoznać się w praktyce ze specyfiką wybranych zawodów, co ułatwi im podjęcie decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

               Szkolny koordynator programu:

Jolanta Bień

               

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony