YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116447
Wszystkie wizyty: 438571
Odsłon dzisiaj: 4127
Liczba odsłon: 2212435

DKMS #Komórkomania – bo my pomaganie mamy w genach

Od początku marca uczniowie klas trzecich i czwartych oraz pełnoletni uczniowie klas drugich uczestniczą w prelekcjach poświęconych idei dawstwa szpiku kostnego i komórek macierzystych. Zajęcia prowadzone są we współpracy z Fundacją DKMS przez psychologa p. Edytę Wojdyr, szkolnego koordynatora projektu #Komórkomania oraz wolontariuszy. W trakcie zajęć młodzież dowiaduje się kto może zostać dawcą szpiku, na czym polega rejestracja, poznaje metody pobrania szpiku i komórek macierzystych oraz obalane są mity krążące wokół tej tematyki.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony