YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7621
Wszystkie wizyty: 492493
Odsłon dzisiaj: 1578
Liczba odsłon: 2441820

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

Dzień 13 marca 2019r. uczniowie wojskowych klas mundurowych w ramach wojskowego dnia szkoleniowego rozpoczęli od zajęć na terenie szkoły z instruktorami z Jednostki Wojskowej w Grójcu. Po raz pierwszy mieli możliwość zaprezentowania się w nowym wyposażeniu wojskowym zakupionym w ramach programu Edukacja Wojskowa. Czyż nie wyglądają jak prawdziwi żołnierze? W ramach zajęć uczniowie ćwiczyli taktykę poruszania się w sekcji dwu i czteroosobowej, a także zasady wykorzystania prostego sprzętu inż.- saperskiego. Zajęcia zostały zakończone musztrą zespołową, gdzie intensywnie ćwiczono klasami układy do szkolnego konkursu musztry.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony