YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 80686
Wszystkie wizyty: 402810
Odsłon dzisiaj: 1191
Liczba odsłon: 2043215

Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych

W dniu 21 marca w siedzibie IZBY RZEMIOSŁA I MALEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Radomiu odbył się ,,Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych”. W rywalizacji tej uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Zwycięzcami tego konkursu zostali dwaj uczniowie z klasy IIIA Bartłomiej Jaskulski oraz Przemysław Tkaczyk. Zwycięstwo oznacza, że będą uczestnikami finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w maju w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie. Jest to kolejny sukces uczniów naszej szkoły. Opiekunem uczniów jest p. Jacek Reczko.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony