YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 133182
Wszystkie wizyty: 455306
Odsłon dzisiaj: 754
Liczba odsłon: 2279383

Uczniowie klas mundurowych na przysiędze wojskowej w Radomiu

W dniu 31.03.2019 r. na Placu Corazziego w Radomiu odbyła się uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy 6. Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Imprezie towarzyszył piknik rodzinny z wieloma atrakcjami m.in. żołnierską grochówką, ścianką wspinaczkową, pokazem pierwszej pomocy  przedmedycznej. W części oficjalnej uczestniczył poczet sztandarowy ZSP w Białobrzegach.

Swoje placówki zaprezentowały również szkoły prowadzące klasy mundurowe z okolic Radomia. Nie mogło tam zabraknąć również przedstawicieli ZSP w Białobrzegach. Uczniowie klas wojskowych przygotowali i zaprezentowali broń i ekwipunek wojskowy. Stoisko naszej szkoły cieszyło się dużym zainteresowaniem. Ogromna wiedza i umiejętność fachowej prezentacji sprzętu, a także zaangażowanie w prezentację i nawiązanie kontaktu z odwiedzającymi sprawiły, że z pewnością zostaliśmy zapamiętani przez wiele osób.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony